CZ  EN  DE

Reference

 Obrázek2  
Technické řešení od FRONTIER TECHNOLOGIES nám ukázalo nové možnosti úspor. Systém regulace osvětlení - stmívání dle aktuálního množství světla dopadajícího skrz světlíky nám šetří v součtu nezanedbatelné finanční prostředky."
Karel Škoda, manager facility
 
 UKÁZKA REALIZACE
 Obrázek2  
Dodavatel byl vybrán v rámci náročného výběrového řízení, kde kromě ceny rozhodovala návratnost a kvalita navržených svítidel. S LED technologií máme již zkušenosti z našeho závodu v Trutnově a věděli jsme tedy přesně to, co požadujeme. Výměna osvětlení je prováděna za plného provozu závodu, což zvládne splnit jen málokterý dodavatel."
Karel Škoda, manager facility
 
UKÁZKA REALIZACE
 coop  
Díky použitým svítidlům jsme kromě radikálních úspor elektrické energie získali především moderní vzhled prodejny. Nové, atraktivní prostředí, kde se naši zákazníci cítí příjemně se projevuje na celkových tržbách. V maloobchodě s potravinami je pro zákazníka celkový dojem z prostředí jedním z faktorů, proč se rád vrací."
Ing. František Vaculovič, ředitel, síť COOP
 
UKÁZKA REALIZACE
 dlc  
Pružná, rychlá spolupráce od myšlenky k realizaci."
Ing. Pavel Bártů, ředitel
 
UKÁZKA REALIZACE
 jihlava  
Naplnění našeho očekávání - výkonná a přitom energetický úsporná svítidla, moderní design."
Ing. Ondřej Povýšil, AB Facility, a.s. 
 
UKÁZKA REALIZACE
 jokey  
Vlastnosti navržené osvětlovací soustavy haly expedice předčila naše očekávání. Příkony, výsledná intenzita osvětlení a úspory obsažené v nabídce nejprve vzbuzovaly naše pochybnosti.  Vysoké technické zpracování a vyspělost daného řešení, změnilo náš názor. Po dokončení realizace projektu, bylo za účasti zástupců německého vlastníka naší společnosti provedeno kontrolní měření. Díky systému regulace, nám místo 32 skladových uliček, svíti pouze ty, kde s pracuje. V kombinaci se svítidly Achiles, jsme dosáhli úspory neuvěřitelných 92%."
Karel Hlavaty, energetik
 
 UKÁZKA REALIZACE
 jokey  
Po zkušenostech s FRONTIER TECHNOLOGIES při první etapě modernizace osvětlení, jsme ani neuvažovali o jiné alternativě."
Karel Hlavaty, energetik
 
 UKÁZKA REALIZACE
 letiste VH  
Jsme si vědomi ekologické zátěže, která je negativním dopadem letecké dopravy. Letiště Praha a.s. se jako zodpovědná společnost snaží snížit emise CO2 a přispět tak ke zdravějšímu prostředí nás všech. Jednou z cest je i snížení spotřeby elektrické energie osvětlovací soustavy. FRONTIER TECHNOLOGIES pro nás navrhla a dodala svítidla přímo na míru našim potřebám. Při návrhu zapracovala veškeré naše podněty. Výsledkem není tedy kompromisní řešení, ale svítidlo, které splňuje naše kritéria."
Pavel Novák, revizní technik
 
 UKÁZKA REALIZACE
 staropramen  
Komplexní přístup k problematice, schopnost realizovat projekt na klíč od projekční fáze až po protokolární prokázání výsledného stavu osvětlení.  Celkově pozitivní, velmi dobré zkušenosti ze dvou menších projektů prakticky rozhodly o volbě řešení Frontier pro větší projekt realizace osvětlení nové distribuční haly."
Ing. Petr Fedor
 
 UKÁZKA REALIZACE

 

 stross  
Vybrali jsme si společnost FRONTIER TECHNOLOGIES jako dodavatele řešení modernizace osvětlení především ze dvou důvodů: Navrhované řešení v poměru cena/návratnost/životnost byl bezkonkurenční. Druhým důvodem byla jejich zkušenost a pozitivní, prověřitelné reference z již realizovaných projektů. V žádném případě naší volby nelitujeme."
Michal Novotný, energetik
 
 UKÁZKA REALIZACE
 svj  
Příkladná spolupráce. Detailně připravená projektová dokumentace i světelné simulace. Díky závěrečnému měření máme v ruce papír, který vedení SVJ potvrzuje splnění všech normativních požadavků platné legislativy."
Předseda SVJ domu č.p. 640  Bohušovická uluce, pan Ing. Pavel Nečas
 
 UKÁZKA REALIZACE
 trost  
Dodavatel vyšel vstříc našim požadavkům - kvalitní a úsporná LED svítidla, nízká pořizovací cen, rychlá návratnost, prachotěsné provedení svítidel.Samotná instalace proběhla přesně dle stanoveného harmonogramu."
Vladimíra Špirková, TROST AUTO SERVIS TECHNIK spoů. s.r.o.
 
 UKÁZKA REALIZACE
 trost  
Naši první zkušenost s LED technologií jsme získali v  pobočce v Jičíně. S provedením a přístupem zhotovitele - společnosti FRONTIER TECHNOLOGIES jsme byli spokojeni. Proto naše volba dodavatele pro TROST Plzeň padla opět na FRONTIER."
Vladimíra Špirková, TROST AUTO SERVIS TECHNIK spoů. s.r.o.
 
 UKÁZKA REALIZACE
Сачак (Ламперия) http://www.emsien3.com/sachak от ЕМСИЕН-3
Дървени талпи http://www.emsien3.com/талпи от ЕМСИЕН-3